Wybielanie zębów w Warszawa - Ursynów - Wybielanie zębów w Warszawa - Ursynów -

Wybielanie zębów w Warszawa – Ursynów

Wybierz salon White & Beauty w Warszawie Ursynów i olśniewaj uśmiechem! Nasz gabinet jest częścią renomowanej franczyzy, dlatego możesz być pewien, że zaopiekują się Tobą najlepsi specjaliści. Naszym celem jest dostarczanie usług jak najlepszej jakości. W gabinetach White & Beauty stosujemy nowatorską metodę wybielania. Została ona stworzona przez najlepszych fachowców ze Stanów Zjednoczonych.

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego Twoje zęby zmieniają kolor? Niestety, nawet przy odpowiednim dbaniu o higienę jamy ustnej i wizytach u stomatologa, nie jesteśmy w stanie tego uniknąć. Dzieje się tak dlatego, że żółknięcie zębów jest spowodowane przez napoje i posiłki, które spożywamy. W żywności znajdują się bowiem barwniki, które negatywnie wpływają na wygląd naszego uzębienia.

Domowe sposoby wybielania, również nie są dobrym wyjściem. Ich efekty są minimalne i krótkotrwałe. Ponadto, różnego rodzaju specyfiki do domowych zabiegów zawierają składniki, które mogą zniszczyć nasze szkliwo. Jak zatem uzyskać efekt białego uśmiechu bez narażania się na skutki uboczne? Należy oddać się w ręce profesjonalistów z White & Beauty, którzy jako mistrzowie w swoim fachu wykonają zabieg nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie.

Wybielanie zębów w Warszawie Ursynów wykonywane jest metodą laserową. W trakcie zabiegu na zęby nakładany jest specjalny organiczny żel. Następnie substancja jest aktywowana za pomocą jednej z dwóch lamp. Do wyboru mamy dwa rodzaje akceleratorów: elektroluminescencyjny lub halogenowy. Lampy, za pomocą których wykonywany jest zabieg wybielania, wytwarzają silnie niebieskie światło. Są to wiązki o bardzo dużej częstotliwości. Natomiast długość fali wynosi od 480 do 510 nanometrów. Największą zaletą tego sprzętu jest bezpieczeństwo. Pomimo, wytwarzania dużej mocy, nie nagrzewa się ono do wysokiej temperatury, dzięki czemu, w przeciwieństwie do podobnych urządzeń, nie powoduje nadwrażliwości zębów. Naświetlanie wykonywane jest w trzech seriach po 15 minut. Zatem w mniej niż godzinę możesz osiągnąć wymarzony śnieżnobiały uśmiech! Zabieg jest niezwykle skuteczny, ponieważ aktywowana substancja wnika w szkliwo i sprawia, że zęby stają się białe.

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń na naszą infolinię +48 504-752-598